Yhteys

Yhteys

Parkanon Listatehdas

Teollisuustie 11

39700 Parkano

 

Puhelin: 03 3393 8150

myynti@parkanonlista.fi

 

 

Ota yhteyttä

 

*
*
*
*
Toivottu yhteydenottotapa *

Pakolliset kentät * 

Kotimaan myynti

Suvi Rantala
suvi.rantala@parkanonlista.fi
050 414 0339

 

Kotimaan myynti, laskutus

Marjo Honkaluoma
marjo.honkaluoma@parkanonlista.fi
050 556 9173

 

Kotimaan myynti ja ostot

Anne Talonen-Levula
anne.talonen@parkanonlista.fi
040 840 2732


Talous

Hilkka Ala-Kauhaluoma
hilkka.ala-kauhaluoma@parkanonlista.fi
040 840 2721

Vientimyynti, toimitusjohtaja

Tommi Kujala

tommi.kujala@parkanonlista.fi

040 758 2580

 

Suunnitteluprojektit, muotoilija MA

Jaana Karell / Karell Design

jaana@karelldesign.fi

040 723 4001

 

Verkkolasku osoite

 

Tuote-esitteet

 

 

 

 

Mainostoimisto Semio | Webio julkaisujärjestelmä